O NÁS

DOG BALLANCE K9

KDO JSME?

Úplně jednoduše... lidi, co milují psy

Jsem Romana Kevrić a spolu se svým manželem jsem zakladatelkou projektu DOG BALANCE K9.

Nechceme jen cvičit psy, my jim chceme rozumět, protože jen tak jim dáme péči, kterou potřebují. 

Kde mne můžete potkat?

Jako trenéra psů v soukromé psí škole K9 Gabriely Pavlíčkové,

kde vedu kurzy poslušnosti pro štěňátka, začátečníky i pokročilé, dále na individuálních hodinách tréninku ,výjezdní psí zásahovce, či každoročních výcvikových táborech.

Jako terapeuta manuálních technik a lektora cvičení na balančkách v mé cvičebně v Brně.

Jaká je cesta od výcviku k ''údržbě" pohybového aparátu? Dlouhá a docela složitá. Ale ten, kdo po ní jednou vyjde, už jinou nehledá. V životě mám štěstí na lidi a učit se od profesionálů ve svém oboru, je pro mě čest.

Díky těmto lidem jsem mohla pochopit, jaký přínos mají v péči i výcviku o zdraví zvířat manuální terapie. I pro to, se ze mě stal psí trenér, který se teď dívá na své žáky ve výcviku úplně jinak.

"Není talentu, je jen obrovské množství práce..."

Tahle věta mi zazněla v uších na prvním semináři, který vedla úžasná lektorka ANDREA DUNOVÁ a jí patří to největší poděkování!

Poděkování ZA TO, že mě naučila dívat se na psí tělo jinak, v souvislostech.

Děkuji také úžasné paní doktorce MVDr. Sandře Rozkolové z veterinární kliniky ROCOVET, která byla ochotna mi věnovat spoustu svého času a poskytovala mi cenné rady a dohlížela na mne v začátcích terapií. Děkuji ze srdce našemu dvornímu veterináři MVDr. Vladimíru Kyllarovi, CSc. za to, že mi poskytl své letité ortopedické znalosti, učil mne orientovat s v RTG snímcích a předal mi své úžasné vědomosti o kosterním aparátu zvířat.